I’m looking for help and advice about...

Rozwód i Separacja

Specjalistyczna porada prawna w zakresie prawa rodzinnego…

Rozwód lub rozpad związku może być bardzo stresujące dla wszystkich zaangażowanych stron, dlatego istotne jest aby sprawa postepowała szybko i przy jak najmniejszym narażeniu na stres Klienta jak i dzieci, które w to postepowanie moga byc zaangażowane.

Neil Remnant jest naszym specjalistą prawa rodzinnego i ma ogromne doświadczenie w zakresie prowadzenia wszystich rodzajów kwestii finansowych jak również wszelkiego rodzaju kwestii dotyczących miejsca zamieszkania dzieci, kontakt z dziećmi jak i wszelkich roszczeń alimentacyjnych.

 

Należy zasięgnąć porady prawnej w zakresie prawa rodzinnego jak najszybciej w celu zabezpieczenia swoich interesów w trakcie postepowania o podział majątku małżeńskiego, roszczeń finansowych, sprzedaży nieruchomości oraz roszczeń dotyczących uprawnień emerytalnych.

 

Neil Remnant oferuje praktyczną poradę prawną, wsparcie oraz poczucie spokoju przy jednoczesnej pomocy w zrozumieniu Twojej pozycji prawnej na każdym etapie rozwodu czy separacji.

 

Oferujemy stałe opłaty, abyś miał pewność, ile będzie Cię kosztował cały proces. Oferujemy bezpłatne półgodzinne spotkania, zadzwoń pod numer 01476 565 295 aby się umówić. Nasze biuro z dużym bezpłatnym parkingiem zanjduje się 5 minut od stacji kolejowej w Grantham, zaledwie godzinę drogi od Londynu.

Osoby korzystające z tej usługi poleciły nas również w związku ze spisaniem testamentu.

Neil Remnant 

Szef Działu Prawa Rodzinnego

01476 565 295

 

Oferujemy mozliwość ryczłtu, czyli stałej opłaty za całą usługę.

Skontaktuj się…

Porozmawiaj ze specjalistą…
A picture of Neil Remnant

Neil Remnant

Head of Family Law & Chartered Legal Executive
Share This