I’m looking for help and advice about...

Odszkodowania powypadkowe
Roszczenia z tytułu wypadków stanowią trzon naszej działalności i z biegiem lat wygraliśmy miliony funtów odszkodowań dla tysięcy klientów w całej Anglii i Walii. Jesteśmy aktywnymi członkami naszej organizacji branżowej – Stowarzyszenia Prawników ds Odszkodowań – APIL i jako tacy jesteśmy przygotowani do planowanych zmian regulacyjnych w tym obszarze prawa.
Nasza Kancelaria świadczy pomoc prawną w sprawach związanych z odszkodowaniami z tytułu:
  • Wypadków w miesjcu pracy
  • Wypadków w miejscach publicznych
  • Wydadków drogowych
  • Dla ofiar przestępstw
  • Wypadków śmietrelnych
  • Zabiegów kosmetycznych
O nas
Wygraliśmy £123,000 odszkodowania dla doradcy ds. przemieszczania towarów pracującego w strefie załadunku w jednym ze znanych domów handlowych. Jego ramię zostało poważnie zmiażdżone, przeszedł wiele operacji i rehabilitacji na skutek czego stracił pracę, do której mógł ostatecznie wrócić jako pracownik tymczasowy. Aktualnie jest on na dobrej drodze do wyzdrowienia i powrotu do normalnego życia. Reprezentowaliśmy mężczyznę, który wznosił namiot w parku safari. Pracował na wysokości bez żadnego sprzętu zabezpieczającego. Kilent spadł i doznał złamania kręgosłupa, połamania kości oraz utraty pamięci krótkotrwałej. Wynegocjowaliśmy odpowiedzialność za wypadek w proporcjach 75/25 na jego korzyść. Otrzymał £160,000 odszkodowania Wygraliśmy znaczne odszkodowanie dla kierowcy wózka widłowego, który miał wypadek w magazynie, w rezultacie którego jego stopa została amputowana. Reprezentujemy pracownika, który na skutek otrzymania nieodpowiedniej odzieży ochronnej oraz niewystarczającego przeszkolenie, doznał urazu ramienia i ręki. Wywalczyliśmy £250,000  odszkodowania dla dziecka, które zostało ciężko ranne po upadku przez okno apartamentu podczas urlopu rodzinnego w ośrodku wypoczynkowym pozwanego. Klient przeniósł swoją sprawę z innej kancelarii. Klient był rowerzystą, który doznał urazów fizycznych i psychicznych w wyniku wypadku drogowego. Reprezentujemy osobę cierpiącej na złożony zespół bólu regionalnego i ograniczonej mobilności w następstwie upadku w klubie nocnym. Wygraliśmy £30,500 odszkodowania na rzecz dziecka, które zostało ugryzione przez psa, mimo że adwokat [barrister] doradził klientowi, że jej roszczenie było warte tylko £15,000. Wygraliśmy znaczące odszkodowania dla przechodnia, którego stopa została zmiażdżona przez wolontariusza przebranego w kostium Dalka podczas charytatywnej zbiórki pieniędzy. Pomogliśmy klientowi uzyskać odszkodowanie za obrzęk i zniekształcenia spowodowane zabiegiem kosmetycznym. Salon kosmetyczny zaprzeczał swojej odpowiedzialności za spowodowanie usczerbku na zdrowiu, tłumacząc, że nie jest to praktyka branżowa, aby wykonać test płatkowy na skórze przed tego typu zabiegiem, ale znaleźliśmy dowody potwierdzające, że taki test należało wykonać, a firma ubezpieczeniowa zgodziła się wypłacić odszkodowanie. Wynegocjowaliśmy znaczną kwotę odszkodowania w ugodzie pozasądowej dla klienta, który doznał rozległych oparzeń elektrycznych po tym jak jego dom stał się “żywy” z powodu zakłóceń w dostawie prądu.  

Skontaktuj się...

“Dziękuję Yvonne za Waszą całą ciężką pracę przez ostatnie cztery lata, naprawdę doceniam wszystko, co dla mnie zrobiliście i fantastyczne odszkodowanie, które dla mnie wywalczyliście.”

– Lee Green.

“Zostałem potrącony przez nieubezpieczonego kierowcę i po tym, jak inna kancelaria prowadziła moją sprawę bez rezultatu, członek mojej rodziny polecił mi skontaktować się z JMP, Kamini Mistry, która prowadziła moją sprawę, pracowała bardzo ciężko i profesjonalnie, aby wywalczyc dla mnie maksymalną rekompensatę”.

“Cieszę się, że mogę kontynuować moją fizjoterapię sfinansowaną z mojego roszczenia, to jest coś, na co prawdopodobnie nie mogłem sobie pozwolić wcześniej, więc dziękuję Ci Emily [Roche].”

“Nie miałem zamiaru wnosić roszczenia z powodu myśli, że będzie to kłopotliwe, ale uczyniliście to bezstresowym i łatwym do zrozumienia”.

“Oni są dobrzy; dobrze przygotowani i wyraźnie w temacie “

“Spędzają dużo czasu z klientami i dążą do uzyskania najlepszego rozwiązania.”

Share This